hootel.pl

piątek, 20 września 2013

Tanie loty do Chin z promocji KLM (kilka propozycji tras)Mleczne Podróże, czyli najlepsze promocje lotnicze

W obecnej promocji KLM możemy kupić tanie przeloty do Chin. Najlepszym sposobem na zwiedzenie kraju będzie przylot do jednego miasta, a odlot z innego – po to, aby niepotrzebnie nie tracić czasu na powrót do miejsca startu.

We wpisie przedstawiamy kalendarze terminów na kilku kombinacjach, uwzględniamy: Pekin, Szanghaj i Hong Kong. Za przeloty zapłacimy już od 1565 PLN w dwie strony!WIZA DO CHIN / WIZA DO HONG KONGU


Dwukrotna wiza do Chin kosztuje tyle samo co wiza jednokrotna, czyli 220 PLN. Wniosek o wizę należy złożyć w Wydział Konsularnym Ambasady Chińskiej w Warszawie.

Więcej informacji można znaleźć na jej stronie internetowej


W wypadku wyjazdu do 90 dni wiza do Hong Kongu nie jest wymagana. Pamiętajcie, iż władze Chin wyjazd z Chin do Hong Kongu traktują jako opuszczenie kraju, dlatego przyjeżdżając do Hongkongu z Chin z zamiarem powrotu do Chin należy wcześniej załatwić wizę podwójną.


PRZYKŁADOWE KOMBINACJE TRASMożna też skorzystać ze „zwykłych” tras:CHINY: LOTY KRAJOWE I POCIĄGI


Poniżej przedstawiamy kilka kombinacji podróży. Oczywiście drogę między miastami musimy pokonać sami – najlepiej zrobić to samolotem lub pociągiem, przy okazji odwiedzając inne miejscowości.

Z rezerwacjami lotów w Chinach pomogą dwie strony: elong.net oraz english.ctrip.com (najlepsze ceny powinny być na 3-8 tygodni przed lotem).

Z kolei do sprawdzenia rozkładów i cen pociągów niezastąpiona będzie strona TravelChinaGuide


CHINY: NOCLEGI


Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące setki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.


Warto też skorzystać z bogatej bazy dostępnych noclegów w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 25 USD – wystarczy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 75 USD, a rabat zostanie naliczony automatycznie.


CHINY: RELACJE


W Chinach byliśmy dwa razy – polecamy lekturę relacji :)


CHINY 2 – kwiecień 2013 (cała relacja)CHINY (17 dni) – czerwiec 2011http://www.mlecznepodroze.pl/2013/09/20/tanie-loty-do-chin-pekin-szanghaj-hongkong-klm/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz